طیب گوشت

عکس لاشه گوشت

عکس لاشه گوسفندی

فهرست مطالب
  Add a header to begin generating the table of contents

  عکس لاشه گوسفندی

  شناسایی قسمت‌های مختلف بدن گوسفند و خصوصیات هر یک از آن‌ها به شما کمک می‌کند که تصمیم درستی بگیرید. با دیدن عکس لاشه گوسفندی می‌توانید مشاهده کنید که قسمت‌های مختلف بدن گوسفند کدام است و هر یک را آنالیز کنید. در این مقاله از طیب گوشت به معرفی قیمت‌های بدن لاشه گوسفندی می‌پردازیم.

  عکس گوسفند

  قسمت‌های لاشه گوسفندی

  می‌شود گفت که با دیدن عکس لاشه گوسفندی، گوشتش را به دو قسمت کلی می‌توان تقسیم‌بندی کرد. قسمت بالای گوشت گوسفندی و قسمت پایین گوشت گوسفندی.

  • قسمت بالای گوشت گوسفندی

  در این قسمت گوشت گوسفندی بخش‌های بسیار خوشمزه‌ای دارد. برای مثال ما با گوشت گردن مواجهیم که در خورشت‌ها می‌توان از آن استفاده نمود و دارای ویتأمین‌های متعدد است.

  گوشت دنده قسمت دیگری است که بسیار لذیذ است و برای پخت و پز عالی است زیرا بافت این قسمت بسیار ترد، پر چرب و خوشمزه است.

  راسته قسمت دیگری از گوشت گوسفندی در قسمت بالاتنه است که چربی بسیار کمی در آن وجود دارد. قیمت راسته گوسفندی گران است ولی ارزش غذایی و طعم آن بسیار عالی است و از آن برای کباب‌های مختلف استفاده می‌شود.

  فیله نیز قسمت دیگری از گوشت بالاتنه گوسفندی است که پایین و پشت کمر را شامل می‌شود. این قسمت نسبت به راسته بافتش نرم‌تر است. کباب چنجه معروف را از گوشت فیله گوسفندی درست می‌کنند.

  • قسمت پایین گوشت گوسفندی

  با مشاهده عکس لاشه گوسفندی می‌فهمیم که قسمت پایین گوشت گوسفندی نیز دارای قسمت‌های بسیار مفید و خوشمزه‌ای است.

  گوشت سینه و سر سینه گوسفند اولین قسمتی است که با آن مواجه می‌شوید. پخت آن طولانی‌تر از انواع دیگر است ولی برای خورشت بسیار مناسب است.

  ران گوسفند برای بسیاری از کباب‌های کوبیده استفاده می‌شود. این نوع گوشت بسیار مناسب کباب کردن است و ارزش غذایی بالایی دارد.

  ماهیچه یکی از قسمت‌های نرم گوسفند است و ایرانی‌ها غذای معروف باقالی پلو با ماهیچه را نیز از این قسمت گوسفند دارند.

  سردست بهترین قسمت بدن گوسفند است و زیر زانویش است. این قسمت حدود ۳۰ درصد از کل لاشه گوسفندی است و برای کباب و خورشت با هم مناسب است.

  عکس با کیفیت گوشت

  قیمت لاشه کامل گوسفندی چقدر است؟

  حالا که با قسمت‌های مختلف گوشت گوسفند بر اساس عکس لاشه گوسفندی آشنا شدید بد نیست توجهی نیز به قیمت لاشه گوسفندی در کشتارگاه داشته باشیم. قیمت لاشه گوسفند ۳۴۵ هزار تومان در این روز است. ما در سایت طیب گوشت به‌روزترین قیمت‌ها را در دسترس شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. با خرید لاشه گوسفندی از کشتارگاه می‌توانید بهترین قیمت را در کنار مرغوب‌ترین و تازه‌ترین جنس دریافت کنید.

  سخن پایانی

  با دیدن عکس لاشه گوسفندی قسمت‌های مختلف بدن گوسفند را می‌بینیم و می‌توانیم تشخیص دهیم که تا چه اندازه یک گوشت مرغوب است. ما جداگانه به خصوصیات گوشت سالم پرداخته‌ایم که می‌توانید مقاله دیگرمان را نیز بخوانید. با مراجعه به قسمت فروشگاه طیب گوشت نیز می‌توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *