طیب گوشت

درباره ما

کشتارگاه صنعتی طیب گوشت دام قم به عنوان یکی از مجهزترین کشتارگاه های کشور با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و بروزترین ماشین آلات در بخش کشتار و سردخانه عملیات کشتار و فرآیند انجماد را در نهایت کیفیت و سلامت ارائه می نماید.

طیب گوشت يک مجموعه کاملاً اقتصادي مستقل است که پس از ذبح و اعمال فرآيندهايي بر روي گوشت و آلايشات، اقدام به فروش محصولات خود به صورت عمده و جزئی مي نمايد.

همچنین فروشگاه عرضه مستقیم فرآوردهای گوشتی بزودی در محل کشتارگاه صنعتی دام طیب گوشت افتتاح خواهد شد.

شماره تلفن : ۰۹۹۲۹۸۲۳۷۲۵-۳۸۰۰۹۱۸(۰۲۵)
میزان استاندارد بودن تاسیسات به کار رفته در واحد کشتارگاه

این تاسیسات شامل استخر های روباز ، چند مرحله ای به منظور هوادهی و ایجاد BOD و COD و کنترل سنجش آلودگی فاضلاب حاصل از شستشوی سالن های کشتار با استفاده از سیستم های هوادهی ازکف و جابجایی در حوضچه های مختلف و اکسیداسیون شیمیایی کربن آلی و مصرف اکسیژن محلول توسط ارگانیزم ها، تاسیسات سرمایی آلایش، تاسیسات گرمایشی، تاسیسات صنعتی تصفیه ی آب و تاسیسات سرمایشی و… است.

تاسیسات گرمایشی
تاسیسات سرمایشی
تاسیسات صنعتی آب
تاسیسات آلایشی

برخی نظرات مشتریان ما

مشتریان ما چه میگویند ؟

از بهترین های عمده فروشی 

محمد رضا رحمانی

از میزان بهداشت و سلامت دام ها همیشه راضیم

سجاد پور عباد

از همه خدمات اصولی شما کمال تشکر رو دارم و امیدوارم بخش فروش جزئی شما زودتر راه اندازی شود

رضا مقدم

درباره ما بیشتر بدانید

کشتارگاه صنعتی دام قم  واقع در کیلومتر ۷ جاده قم ، جعفریه با بهره گیری از سالن بسته بندی ، تجهیزات مدرن بسته بندی و شیرینگ و سردخانه های آمونیاکی نسبت به تهیه گوشت منجمد گوساله در قطعات گردن ، ران ، راسته ، قلوه گاه و سردست در بسته بندی های مجزا با رنگ های متنوع اقدام به عمل می‌آورد.