طیب گوشت

خرید پودر گوشت دام

خرید پودر گوشت دام

فهرست مطالب
  Add a header to begin generating the table of contents

  خرید پودر گوشت انواع دام

  هنگامی که سراغ خرید محصولات دامی می‌روید احتمالاً خرید پودر گوشت دام هم شنیده باشید. پودر گوشت فراورده‌ای از محصولات دامی است که دارای مزایای خاصی است و مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید برای خرید پودر گوشت دام از کشتارگاه طیب گوشت، محصولی باکیفیت دریافت کنید. در این مقاله از کشتارگاه صنعتی طیب گوشت بررسی کوتاهی از مزایای پودر گوشت دام خواهیم داشت و می‌گوییم هنگام خریدش باید انتظار چه چیزی را داشته باشید.

  چرا پودر گوشت ارزش غذایی دارد؟

  پودر گوشت یکی از محصولات اصلی و مواد اصلی در دام است که از بقایای دام به دست می‌آید. این بقایا که برای خوردن انسان قابل استفاده نیستند بخشی از آن‌ها پودر گوشت هستند. این محصول حیوانی دارای پروتئین فراوانی است و قیمتش نسبت به سویا بسیار پایین‌تر است. به همین دلیل می‌تواند در جیره دام‌ها و طیور جایگزین بسیار خوبی به جای سویا باشد.

  پودر گوشت چطور تهیه می‌شود؟

  اگر قصد خرید پودر گوشت دام را دارید احتمالاً بدتان نیاید بدانید چطور این محصول دامی به دست می‌آید. پودر گوشت ضایعاتی است که از دام جمع‌آوری می‌شود و به کارخانه برده می‌شود. در آنجا آن را در حرارت می‌پزند تا آب موجود و اضافی درونش کاملاً از بین برود و تبخیر شود. با این کار میزان پروتئین بسیار غلیظی در گوشت فراهم می‌شود. بعد از این مرحله تمام مواد باقی مانده را در چرخ می‌گذارند و آن را آسیاب می‌کنند تا تبدیل به پودر گوشت شود.

   

  پودر گوشت چه کاربردی دارد

   

  پودر گوشت چه کاربردی دارد؟

  اگر قصد خرید پودر گوشت دام را دارید حتماً بهتر است که کاربرد‌های اصلی آن را بدانید. کاربرد اصلی این ماده خوراکی برای مصرف و غذا دادن به خود دام‌هاست. پودر گوشت مناسب انسان نیست و برای خوراک انسان استفاده نمی‌شود.

  برای موجودات آبزی، مرغ‌ها و حیوانات خانگی از پودر گوشت استفاده می‌کنند. یکی از استفاده‌های اصلی پودر گوشت دام غذای سگ و گربه است.

  چه نکاتی را در خرید پودر گوشت باید رعایت کنیم؟

  هنگامی که قصد خرید پودر گوشت دام را دارید بهتر است به یک سری نکات کلی توجه داشته باشید. اول این‌که پودر نباید زیاد در هوای باز گذاشته شود زیرا این موضوع باعث فاسد شدن، تغییر رنگ و بافتش می‌شود. علاوه بر این باید این ماده خوراکی را در ظرف مدت دو ماه استفاده کنید.

  به طور کلی دو نوع پودر گوشت وجود دارد. یکی پودر گوشت دامی است که از ضایعات پستانداران تهیه می‌شود و می‌توانید از کشتارگاه‌ها تهیه کنید و دوم پودر گوشت طیور و پرندگان است که از گوشت، پوست و سر و پای پرندگان تهیه می‌شود.

  سخن آخر

  پودر گوشت دام غذای خوراکی انسان نیست بلکه از دسته آلایش غیرخوراکی دام محسوب می‌شود و به عنوان غذای حیوانات آبزی، سگ و گربه و برخی دیگر از حیوانات استفاده می‌شود. برای خرید پودر گوشت دام می‌توانید با فروشگاه ما یعنی طیب گوشت تماس حاصل نمایید تا محصولی مرغوب به شما ارائه شود و از آن استفاده کنید.

   

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *